پرسپولیس

Google

موضوع: مسابقات

تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۱

نوشته شده توسط: امید احمدی

تعداد نظرات: ۰ نظر

melli havadar3

خبرگزاری پرسپولیس نیوز : مسئول هماهنگی ورزش سازمان صدا و سیما گفت: دیدار دو تیم ایران و کره جنوبی پخش مستقیم می‌شود اما هنوز حق پخش تمام مسابقات را نخریده‌ایم. علی‌اصغر پورمحمدی در مورد پخش دیدار تیم‌های ایران و کره جنوبی در روز سه‌شنبه هفته جاری گفت:

هنوز حق پخش تمام مسابقات را نخریده‌ایم اما با فروشنده حق پخش تلویزیونی به توافق رسیده‌ایم تا بازی ایران و کره جنوبی پخش مستقیم شود. در حال رایزنی هستیم تا حق پخش بازی ایران و ازبکستان را هم خریداری کنیم.
مدیر پیشین شبکه سه سیما عنوان کرد: آنها زورگویی می‌کنند و برخی هم از داخل خط می‌دهند و می‌گویند ایران مجبور است بازی‌ها را پخش مستقیم کند. نرخی که آنها می‌خواهند واقعی نیست. بازی‌های مهمتر و حساس‌تر را با قیمتی به مراتب پایین‌تر از رقم پیشنهادی آنها خریده‌ایم.

پورمحمدی با اشاره به زیاده خواهی مسئولان پخش بازی‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ ب گفت: آنها شب خوابیدند و صبح بیدار شدند و می‌گویند برای حق پخش این مسابقات باید ۴۰ میلیون دلار پرداخت شود و یکباره ۴ میلیون دلار را ۱۰ برابر کردند.

 

حتی در دوره قبلی مسابقات مسئولان صدا و سیما را ترسانده بودند که اگر حق پخش پرداخت نشود، داور در ورزشگاه سوت بازی را نمی‌زند و به این ترتیب رقم بیشتر از عرف گرفته بودند. مدیر پیشین شبکه سه سیما افزود: آنها می‌گویند این مبلغ حق پخش برای هزار مسابقه است در حالی که ما از این هزار بازی فقط ۱۳۵ مسابقه را می‌خواهیم و برخی مسابقات مربوط به بازی خانم‌هاست که ایران به حق پخش آنها نیازی ندارد.

 

پورمحمدی تصریح کرد: با چانه زنی و مذاکره توانستیم قیمت ۴۰ میلیون دلار را به ۲۲ میلیون و سپس ۱۶ و اکنون ۱۱ میلیون دلار برسانیم و هم اکنون در حال مذاکره و چانه زنی و در تلاشیم حق پخش مسابقه ایران و ازبکستان را هم بخریم.
صابون آنتي سلوليت امگا 5


  » ارسال نظرات

  (لازم)

  (لازم)

  :wink: :twisted: :roll: :oops: :mrgreen: :lol: :idea: :evil: :cry: :arrow: :?: :-| :-x :-o :-P :-D :-? :) :( :!: 8-O 8)
  x
  نظر شما درباره این خبر چیست؟
  پخش مستقیم بازی ایران - کره جنوبی!!Reviewed by پرسپولیس نیوز on اکتبر 13Rating: 5.0هنوز حق پخش تمام مسابقات را نخریده‌ایم اما ...هنوز حق پخش تمام مسابقات را نخریده‌ایم اما با فروشنده حق پخش تلویزیونی ...

  هواداران پرسپولیس